Tere tulemast!

Versapers Silver 4G+

Versapers Silver 4G+ on aeglane mahlapress, mis on varustatud viljaliha kogust mahlas reguleeriva hoovaga. Lisaks on sellel mahlapressil ka uue disainiga presskruvi ning suurem trummel.

NB! Versapers on varustatud ilma harjasteta AC-mootoriga, mis on vaikne ja pikaealine. Paljud poes müügil olevad konkureerivad aeglased mahlapressid on DC-mootoritega, mis on valjemad ja väiksema elueaga. AC-mootor töötab sujuvalt, DC-mootor mängib pööretega, mistõttu see on üsna ebameeldiv ja hakkab häirima pikaajalises kasutuses. AC-mootoriga mahlapressi kaal on vähemalt 5 kg.

Versapers 4G+ toodetakse Huromi tehases ja sisult on 4G+ mudel sama, mis Huromi HH seeria. Kui Huromi garantii on tavaliselt 1 aasta üldosale ja 5 aastat mootorile, siis Versapers garantii on 2 aastat üldosale ja 10 aastat mootorile.

Tasuta kaasa eestikeelne mahlaretseptiraamat.

Eesti piires Smartposti teenus tasuta.

VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Kaubamärk: Versapers
339,00 €
469,00 €

Versapers 4G+ on meie eelmise generatsiooni aeglane mahlapress. Sellel on värske disain ja kahe teraga presskruvi, tänu millele pressib Versapers 4G+ erinevatest viljadest rohkem mahla. Samuti on uue disainiga ka puhastamine lihtsam. Lisaks töötab see kiirusega 43 pööret minutis, mis on oluliselt enamikust aeglastest mahlapressides (70 rpm rohkem).

Versapers 4G+ aeglasel mahlapressil on võimas ja vaikne mootor. Press on valmistatud tugevast ja vastupidavast materjalist ning on 100% BPA-vaba.

Tasuta kaasa 63 retseptiga mahlaretseptiraamat. Retseptiraamatu saamiseks lisa see koos mahlapressiga ostukorvi ning sisesta kupongi koodi lahtrisse järgmine kood: 79BfA2DFC71e

 

Täiendused võrreldes 3G mudeliga:

- Viljaliha reguleerimise hoob 
- Ekstra suur 500 ml trummel
- Sujuvam disain - vähem nurki ja servi
- Suurem viljaliha väljutusava, mis teeb puhastamise lihtsamaks
- Kõik osad 100% BPA-vabast materjalist
- Uue disainiga kaheteraline presskruvi
- Kõik see annab kuivema viljaliha ja puhtama mahla
- Pakendatud kaunisse karpi

 

Garantii mootorile 10 aastat
Trummel 500 ml
Võimsus 150 W
Pöörlemiskiirus 43 pm
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Tasuta transport Jah