Tere tulemast!

Aeglane mahlapress SANTOS NUTRISANTOS 65

Tööstuslik aeglane mahlapress Nutrisantos # 65 on lahendus kõigile mahlabaaridele, restoranidele ja poodidele, kes soovivad kliendi silme all värsket külmpressitud mahla valmistada. Santos Nutrisantos 65 sobib ka väiketootjatele.

See on uus mahlapressimisviis, pressides väga aeglaselt igasuguseid puuvilju, köögivilju, lehtköögivilju ning säilitades vitamiinid, toitaineid, ensüümid ja mineraalid.

Santosel on külmpressi süsteemile kaks patenti, mis on turul tõeline uuendus.

Tarneaeg: 7 - 14 päeva.

Küsi hinnapakkumist!

Kaubamärk: Santos
Tarneaeg: 7 - 14 päeva
3548,16 €
4015,83 €

TOOTJA KIRJELDUS

Santos Nutrisantos 65 on varustatud 650-vatise induktsioonmootoriga, mis tagab tohutu roostevabast terasest presskruvile suure pöördemomendi, et pressida kõike alates puuviljadest kuni juurviljadeni kuni lehtköögiviljadeni. Külmpresspressisüsteem säilitab mahlas elutähtsad toitained ja vitamiinid, pakkudes samal ajal suurimat mahlaekstraktsiooni tulemust. Tsentrifugaalsete mahlapressidega võrreldes on ekstraktsioon suurem, toitaineid jääb mahla sisse palju rohkem ja oksüdeerumine on praktiliselt välistatud. See tähendab, et tulemuseks ei ole enam vahune mahl, mis muutub mõne minutiga pruuniks. Mahl maitseb loomulikult värskemalt ja paremini. Anodeeritud valualumiiniumkonstruktsioon, heavy-duty osad ja väikese kiirusega mootor muudavad selle erakordselt vastupidavaks masinaks. Roostevabast terasest osad (trummel, sõel, presskruvi, salv) muudavad selle ka erakordselt hügieeniliseks.

Erinevalt lärmakatest suure pöörlemissagedusega tsentrifugaalsetest mahlapressidest on Santos 65 madala kiirusega mootor vaikne. Mahlapressi töötamise ajal saab jätkata tavalist vestlust, võimaldades nii klientidele kui ka töötajatele mugavamat keskkonda. Roostevabast terasest osad puhastuvad kergesti. Loputage neid enamasti voolava vee all ja nühkige mahlapilti kaasasoleva harjaga. Lisaks on kõik mahlapressid nõudepesumasinas pestavad, kui on vaja sügavamat puhastamist.

N65 kasutamine on lihtne - lihtsalt lülitage see sisse ja reguleerige kiirust vastavalt mahlapressitud toodetele. Eriti lai 79,5 mm roostevabast terasest söötmisrenn võimaldab teil terveid puu- ja köögivilju lihtsalt töödelda. Ülemine juhtnupp reguleerib, kui kiiresti toode mahlakambrisse siseneb, ja alumine juhtnupp kontrollib mahlapressimise kiirust. Automaatse tagasikäigu funktsioon takistab ummistumist. Eriti mahukas 4-liitrine jääkmahuti on mahlapressi alla integreeritud ja saab hõlpsalt välja libistada tühjendamiseks. Kuna viljaliha väljutatakse mahlakambrist otse alla, pole viljaliha salve, mis ummistuks ega keerukat hammasratta süsteemi, mis võib puruneda. Seadme kokkupanek on kiire, kuna osi on vähe. Üleaosa saab üles eest ära keerata, et mahlapressimise osa saaks hõlpsasti eemaldada.

KOHENE TULEMUS: lihtsalt pressige mahla ja jooge kohe!

- Kaubanduslik külmpress meetodiga mahlapress: alumiiniumist korpus ja roostevabast terasest toidutsoon. Varustatud usaldusväärse asünkroonmootoriga. Heavy duty - kannatab tõsisemat töökoormust!

- Uus mahlapressimise viis: soovitud mahla saamiseks määrake kiirus (5–80 pööret minutis) ja filtreerimise suurus.

- Värske külmpressitud mahl, mis on valmistatud koheselt kliendi silme all. Külmpressitud mahl säilitab maksimaalselt toitaineid, ensüüme mineraale ja vitamiine.

- XL-salv: lai salv Ø79,5 mm tervete puu- ja köögiviljade pressimiseks.
Eelnevat lõikamist pole vaja.

- Lihtne puhastada: eemaldatav lükati ja mahlapressimissüsteem lihtsaks puhastamiseks (nõudepesumasinas pestav).

- Erakordne tulemus: maksimaalne mahlaekstraktsioon.

 Tarnitakse 1 roostevabast terasest filtriga (0,3 mm augud).

VIDEOD

1) Tööprotsess: https://youtu.be/_WqpjRZ-8xU

2) Puhastamine ja kokkupanemine: https://youtu.be/XOLfMDJymcw

 

Garantii 5 aastat
Võimsus 220 - 240 V - 50/60 Hz - 650 W
Pöörlemiskiirus 5 - 80 pööret minutis
Mootor AC sünkroonmootor
Reevers Jah
Mõõdud 41,2 x 23,6 x 64,2 cm
Kaal 28,5 kg
Tasuta transport Jah