Tere tulemast!

Esmaklassiline veedestilleerija Rainboy Snowrabbit polüpropüleenist kannuga

Selle “PARIM OMA KLASSIS" koduse veedestillaatori saate koos 4-liitrise purunemiskindla polüpropüleenist veekogumisnõuga (BPA-vaba). Selle töökindla seadme aurutuskamber on valmistatud 100% kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Veedestilleerija käivitub ühe nupulevajutusega ning on kergesti puhastatav.

 

Soovite teada miks destilleeritud vesi on kõige puhtam vesi? Külastage veebilehte WWW.PARIMVESI.EE

 

Kaubamärk:
232,81 €
253,15 €
Kogus:

Selle “PARIM OMA KLASSIS" koduse veedestillaatori saate koos 4-liitrise purunemiskindla polüpropüleenist veekogumisnõuga (BPA-vaba). Selle töökindla seadme aurutuskamber on valmistatud 100% kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Veedestilleerija käivitub ühe nupulevajutusega ning on kergesti puhastatav.

Meie "klassi parimad" mudelid Rainboy Snowrabbit ja Rainboy Penguin on identsed, välja arvatud kogumisnõud, mis mudeli Snowrabbit puhul on purunemiskindlast BPA-vabast polüpropüleenist ning mudeli Penguin puhul tippkvaliteediga klaasist. Lisaks sellele on Penguin tila sees klaasist insert. Muude omaduste osas jagavad mudelid Snowrabbit ja Penguin meie järeleproovitud kvaliteetseid lisasid, ning seda süsteemi on müüdud tuhandetele rahulolevatele klientidele.

Soovite teada miks destilleeritud vesi on kõige puhtam vesi? Külastage veebilehte WWW.PARIMVESI.EE

Omadused & Mugavused

• KÕRGE KVALITEET - Kogu aurutuskamber, k.a. kondenseerimispool, on 100% roostevabast tüüp 304 terasest. Kõik plastik on toiduainete jaoks turvaline ja BPA-vaba.

• KAASAS RAINBOY EKSKLUSIIVSED AKTIIVSÖE FILTRID, mis kestavad 2X kauem ja sisaldavad 3X rohkem aktiivsöe komponenti. Saate puhtaima vee ning kõige efektiivsema VOC jääkgaaside eemalduse.

• OPTIMAALSE VÕIMSUSEGA 565W KÜTTEELEMENT - Suurem POLE parem. Võimsamad kütteelemendid 4L seadmetes võivad põhjustada vee segunemise VOC jääkgaaside ja muude saastainetega. Mõned tootjad kasutavad “pritsimiskaitset” koos võimsama kütteelemendiga, mis pole piisavalt efektiivne saastumise vältimiseks.

• PARIM HINNA- ja KVALITEEDISUHE - Kaugelt säästlikum. Sarnased seadmed võivad maksta topelt ja enam nii palju kui see seade, ning samas pole need nii head. Mõned teised seadmed maksavad alguses vähem, kuid lõpuks maksavad märksa rohkem tänu halvale kvaliteedile ja parandamisega seotud kulutustele.

• EFEKTIIVNE - võib päevas destilleerida kuni 16 liitrit vett.

• LIHTNE & OHUTU kasutada. Vajuta lihtsalt nuppu ja seade alustab tööd. Termostaadi konrolli all lülitub masin tsükli lõpus automaatselt välja. UL Approved - UL-i poolt sertifitseeritud kaitselüliti, mis annab topeltkaitse (UL on globaalselt tunnustatud turvalisuse sertifitseerimisega tegelev firma. Mõnede tootjate poolt kasutatavad ohtlikud kaitselülitid pole UL-i poolt sertifitseeritud, sest need võivad läbi põledes põhjustada seadme ülekuumenemise või midagi hullemat).

• RUUMISÄÄSTLIK & VASTUPIDAV - kaasaskantav (alla 4 kg). Seda on mugav reisile kaasa võtta ja igal pool puhast vett nautida.

• LIHTNE HOOLDADA - Kerge puhastada. Pole vaja osta ja vahetada erinevaid musti filtreid, va soodne tila sees olev VOC filter. Lihtne puhastada. Nii destilleerijal kui ka karahvinil on suured avaused, mis võimaldavad kätele lihtsalt juurdepääsu (osa konkureerivaid brände on väga raske kui mitte võimatu kätega puhastada).

• Polüpropüleenist kogumisnõu saab reisimugavuse huvides paigutada aurutuskambrisse. Mudeli Rainboy Penguin jaoks saab polüpropüleenist kannu eraldi juurde osta.

• TÄISPIKK 2-AASTANE GARANTII EESTIS - Kui ostate sarnase seadme välismaalt, siis garantiijuhtumi puhul peate ise kinni maksma edasi-tagasi saatmiskulud.

 

Kõik, mida vajate PUHTAIMA vee saamiseks, on seadmega kaasas: klaasist karahvin, suur purk mürgivaba puhastusgraanuleid juhuks, kui teie destillaatorisse (või mujale) tekivad katlakiviladestused ning 1 aasta jagu aktiivsõe filtreid, mis eemaldavad VOC jääkgaasid (VOC - volatiilsed orgaanilised ühendid) palju paremini kui ükskõik milline teine bränd. Samuti saate ka kõige täielikuma, kasutuskõlblikuma ja kergesti arusaadava kasutusjuhendi.

 

Mudeli Snowrabbit parameetrid:

  • Suurus: Laius – 20 cm, Kõrgus – 36 cm
  • Kaal: 3,5 kg
  • Maht: Aurutuskamber – 4 liitrit
  • Kogumisnõu – 4 liitrit
  • Destilleerija tootlus: Üle 16 liitri päevas
  • Toiteallikas: 240V/50Hz
  • Võimsustarve: 580 W (üldine)

 

BPA-vaba Jah
Kaal 4 kg