Tere tulemast!

Meist

Tere tulemast meie veebipoodi!

Kui otsid mahlapressi, siis oled õiges kohas. Greenise aeglased mahlapressid on parima hinna/kvaliteedi/garantii suhtega aeglased mahlapressid turul. Versapersi aeglased mahlapressid rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused, erinedes Huromist vaid disaini ja parema hinna poolest. Versapersi mootor toodetakse samas tehases kus Hurom.

Aeglane mahlapressimise meetod kindlustab puu- ja köögiviljadest mahla pressimisel maksimaalse toitainete säilimise ja rohkem vitamiin ning mineraale. Rohkem toitaineid tähendab nii rahalist kokkuhoidu, paremat tervist kui ka paremat maitset.

Greenis ja Versapers aeglaste mahlapressidega on võimalik pressida lisaks mahladele ka näiteks mandlipiima. Saab teha ka sorbetti, smuutit, pähklivõid, veganjäätist, beebitoitu, toorpüreesuppi. Greenise aeglase mahlapressiga on lisaks võimalik teha ka tofut, mille valmistamise õpetuse leiad siit.

Pressimine on lihtne ja kiire ning pressi on lihtne puhastada.

Liitu meiega Facebookis Greenise ja Versapersi mahlapressi lehtedel, kust leiad esimesena retsepte, uudiseid ja kampaaniaid.