Tere tulemast!

Viljaveskid

Järjesta:

Tootja kirjeldus

Kaunis ja kvaliteetne Saksamaal naturaalsest pöögipuidust valmistatud teraviljaveski.

Kauni disaini ja täiusliku funktsionaalsuse kombinatsioon, Sana teraviljaveski on midagi, mida te ei taha kappi peita. Massiivsesse pöögipuust korpusesse on paigutatud võimas pöörlevate kivide komplekt, mis jahvatab vilja kiiresti värskeks jahuks. Sana teraviljaveski abil saate valmistada värsket jahu vahetult enne küpsetamist ja olla kindel, et teie jahu on täiesti naturaalne, ilma säilitus- ja lisaaineteta. Te tunnete erinevust juba esimese leiva küpsetamisel.

Lihtne kasutada

Sana teraviljaveskit on erakordselt lihtne kasutada. Lihtsalt lülitage masin sisse ja valage terad suurde 850-grammise mahuga täispuidust mahutisse. Mahutit pöörates reguleeritakse jahu tekstuuri. Saate valmistada kõike alates purustatud teradest ja jämedast jahust kuni eriti peene koogijahuni. Tänu kiirele 100 grammi minutis tootmismahule on teil hetkega olemas vajalik värske jahu. Ja puhastamine on erakordselt lihtne. Lihtsalt keerake mahuti lahti ja pühkige aeg-ajalt kivid puhtaks või laske riisi või nisu läbi veski.

Kauakestvad veskikivid

Sana teraviljaveski kasutab kahte 85 mm veskikivi, mis on valmistatud kõrgtehnoloogilisest keraamilisest ja korundkivist komposiitmaterjalist. Nendel veskikividel on äärmiselt krobeline pind, mis pärast aastatepikkust kasutamist peaaegu üldse ei kulu. Nad jahvatavad jämedad terad kiiresti peeneks jahuks ja on praktiliselt hävimatud.

436,15 €