Tere tulemast!

Greenis F-9008 (LÄBI MÜÜDUD)

Greenis F-9008 aeglane mahlapress + kolm sõela + mahlakraan, 5 a. garantiid.

Pane tähele, et hetkel saadaval ainult hõbedane värv ja tegelikkuses ei ole mahlapressi pöörlev sõel punast värvi (nagu pildil), vaid musta värvi.

NB! Greenis on varustatud ilma harjasteta AC-mootoriga, mis on vaikne ja pikaealine. Paljud poes müügil olevad konkureerivad aeglased mahlapressid on DC-mootoritega, mis on valjemad ja väiksema elueaga. AC-mootor töötab sujuvalt, DC-mootor mängib pööretega, mistõttu see on üsna ebameeldiv ja hakkab häirima pikaajalises kasutuses. AC-mootoriga mahlapressi kaal on vähemalt 5 kg.

VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Kaubamärk: Greenis
171,81 €
203,33 €

Parameetrid

Värv *

Komplektis:
Greenis F-9008 aeglane mahlapress
Peenike sõel
Jäme sõel
Aukudeta sõel
Mahlakraan
Tofupress
Mahlakannud
Hari
Garantii mootorile 5 aastat*

Aeglane mahlapress on parim viis puu- ja köögiviljadest toitainete kättesaamiseks. Aeglasel pressimisel puutub mahl hapnikuga kokku vähem kui tsentrifugaalmeetodil pressides, mistõttu säilib ka rohkem vitamiine ning toitaineid. Tänu harjadeta mootorile ning aeglasele pöörlemisele teeb mahlapress ka vähem müra. Pressimine on mugavam ja ka mootori eluiga on pikem.

Õuntest mahla pressimisel tuleks teada, et aeglased mahlapressid pressivad õuntest paksemat mahla kui nö klassikaline õunamahl. See on pressimismeetodi omapära. Mida pehmem õun, seda paksem tuleb mahl. Kodumaistest õuntest, mis on keldris seisnud, tuleb aeglase mahlapressiga pigem püree. Parima tulemuse saab kõvadest ja värsketest õuntest (näiteks nagu sort Granny Smith).

Laadi alla eestikeelne kasutusjuhend.

* Mahlapressi tervikgarantii on füüsilisele isikule 2 aastat ja juriidilisele isikule 1 aasta. Mootori lisagarantii kehtib ainult füüsilistele isikutele.

Garantii 5 aastat
Trummel 300 ml
Võimsus 150 W
Pöörlemiskiirus 65 pm
Müratase 40-60 dB
BPA-vaba Jah
Lüliti Pritsmekindel
Mootor AC sünkroonmootor
Pinge 220 - 240 V
Reevers Jah
Mõõdud 25cm*16cm*39cm
Kaal 6,5 kg
Juhtme pikkus 1,2 m
Tasuta transport Ei