Tere tulemast!

Angel Juicer 7500

Angel Juicer - aeglaste mahlapresside Rolls Royce!

82 pööret minutis töötav Angel mahlapress säilitab mahlas kõik keha jaoks olulised vitamiinid, mineraalid ja muud mikroelemendid.

Mahlapress on varustatud uusimat tüüpi „kahekäigulise” presskruvide komplektiga, mis tõhusalt ja samal ajal hoolikalt töötleb toitu kahes etapis. Esimeses etapis jahvatatakse toode väikesteks tükkideks. Teises etapis seda sõna otseses mõttes näritakse, mille abil eraldatakse puu- ja köögiviljadest parima kvaliteediga mahl. Angel aeglane mahlapress koosneb ainult neljast osast, seega on mahlapressi kokkupanek ja demonteerimine väga lihtne.

Angel mahlapress suudab töödelda praktiliselt igat liiki toorainet - puuvilju, köögivilju või ürte (porgandist õunani, isegi nisuorast või spinatit). Mahlapressil on suurepärased tulemused ka odravõrsete, lehtköögiviljade, ingveri, ürtide, võrsete ja idude töötlemisel. Samal ajal saab sellega valmistada tofut, soolast pasteeti ja maapähklivõid!

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

 

ESTO 3 - tasu 3-s võrdses osas. Ilma lisakuludeta. Lihtsalt maksa hiljem!

Kaubamärk: Angel
1371,48 €
Kogus:

Selle mahlapressi testid olid üllatavad - selliseid suurepäraseid tulemusi tavaliselt ei näe! Katsetati porgandeid, õunu, apelsine, viinamarju, sõstraid ja salatit. Ülejäänud porgandimass on tunduvalt kuivem kui ühestki teisest masinast ja õuna viljaliha polnud peaaegu üldse alles. Masin tõmbab tõesti salatist kogu mahla välja.

Puhastatavaid osi on vähem, kuid mahlasõelade puhastamiseks tuleb kasutada kaasasolevat harja ja tööriistu. Nende puhastamine võtab vaid paar minutit. Soovitame neid üle öö vees leotada.

Selle mahlapressi eeliseks on suurem (43 mm) söötmisava (standardsuurus - 38 mm läbimõõt). See mahlapress on parim kahe käiguga mahlapress turul.

Standardvarustus sisaldab:

  • puhastushari - ümmargune hari
  • puidust lükati
  • puhastusnuga
  • plastikust mahla-anum ja viljaliha koguja
  • voolujuhe

Lisavarustus:

  • esmaklassiline pintsel
  • silikoontihendiga puidust lükati (Väga nõutud lisavarustus! Meie käest ostes saate selle kauba peale. Lisaväärtus 20 EUR)
  • pudel 500 ml

 

Garantii 5 aastat
Võimsus 180 V
Pöörlemiskiirus 82 pööret minutis
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Reevers Jah
Mõõdud 263 x 488 x 194 mm
Kaal 9.4 kg
Värv Hõbe
Tasuta transport Jah