Tere tulemast!

Durastill 46L päevas automaatne destilleerija koos 20L veepaagiga - Deluxe mudel ratastel raamiga

Durastill 46L päevas automaatne destilleerija koos 20L veepaagiga on parima kvaliteediga veedestilleerija. Deluxe mudel on varustatud roostevabaterasest raamiga ja ratastega, mis aitab ruumi säästa. Ühendub kergelt veevõrguga, et automaatselt ennast veega varustada ning lülitab end sisse / välja vastavalt vajadusele.

Soovite teada miks destilleeritud vesi on kõige puhtam vesi? Külastage veebilehte WWW.PARIMVESI.EE

Kaubamärk: Durastill
Tarneaeg: Laos
1982,50 €
Kogus:

 

Meil on hea meel pakkuda teile laias valikus USA’s toodetud Durastill veedestilleerijaid. Durastill on juba üle 35 aasta puhta vee tööstuse tunnustatud turuliider, kes toodab ülikvaliteetseid veedestilleerijaid, mis kestavad aastakümneid. Durastill’i kasutavad USA armee, USA riigiamet, USA saatkonnad üle maailma ja paljud teised USA riigiasutused, sest need on vastupidavad, kerged hooldada ja parima kvaliteediga destilleerijad kogu maailmas. Kõik osad on valmistatud USA’s!

Meie automaatsed süsteemid on mugavad ja lihtsad kasutada, sest nad täituvad automaatselt veega ning lülitavad end sisse / välja vastavalt vajadusele. Ideaalne kodukasutusse, hamba- ja meditsiinilaboritesse või ükskõik millise muu destilleeritud vee vajaduse jaoks. Pakume ka manuaalseid Durastill destilleerijad juhuks, kui teil pole võimalik destilleerijat veevõrku ühendada. 

Meil on ka tööstuslikud veedestilleerijad, mille tootlikkus algab 159L / 24h jooksul ja vajadusel 300L ja 565L veepaakidega. Küsi pakkumist!

Toote kirjeldus:

  • toodab 46L destilleeritud vett iga 24h tagant
  • läbiproovitud disain koos ujuki kontrollfunktsiooniga
  • Incoloy (superalumiinium) roostevaba 1500W küttekeha
  • VOC gaaside (lendlevate gaaside) ventileerimissüsteem
  • tasapinnaline veepaak
Pikkus: 33 cm 
Laius: 51 cm 
Sügavus: 33 cm 
Kaal: 16 kg 
 

20L roostevaba veepaak mudelile 46L

  • automaatne veetaseme kontroll
  • mugav kraan koos veetaseme näiduga
Kõrgus: 31 cm 
Laius: 50,8 cm 
Sügavus: 33 cm 
Kaal: 13 kg 
 
 
Durastill 46L mudelit on võimalik lisatasu eest tellida ka 40L veepaagiga. Olemas on ka soodsama hinnaga ilma veepaagita manuaalne versioon.
BPA-vaba Jah
Pinge 1500W
Kaal 28kg