Tere tulemast!

Omega Juicer MMV-702R (red)

Omega muudab madala kiirusega mahlade valmistamise kiireks uue MMV-702 MegaMouth madala kiirusega mahlapressi ja toitmissüsteemiga.  Kombineerides traditsioonilist Omega kvaliteeti mitmete innovaatiliste funktsioonidega, on MMV-702 MegaMouth mahlapress kiireim ja mugavaim viis oma mahlade valmistamiseks kodus.

Eesti piires Smartposti teenus tasuta. 

VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Kaubamärk: Omega
499,00 €
Kogus:

Eriti lai söötmistoru: 76 mm lai toitetoru on oma klassi suurim. See saab hõlpsasti hakkama tervete apelsinide ja õuntega. Laia söötmistoru tõttu kulub vähem aega puu- ja köögiviljade lõikamisele.

Mega mootor: 240-vatine harjadeta vahelduvvoolumootor pakub rohkesti pöördemomenti. See võimaldab MegaMouthi mahlapressil vaevata tooteid purustada.

Õrn mahlapressimine: Töötades õrnal 60 pööretel minutis, ei eralda MMV-702 mitte ainult kõige rohkem mahla puu- ja köögiviljadest, vaid tagab ka kõrgeima vitamiinide ja ensüümide sisalduse mahlas.

Homogeniseerimissõel kaasas: Kasutades kaasasolevat homogeniseerimissõela, muutub MMV-702 täielikuks toitumissüsteemiks. Valmistage ise omatehtud pähklivõid, sorbetid ja imikutoidud.

Lihtne puhastamine: Sisseehitatud pühkimislabade komplekt puhastab töö ajal pidevalt mahlapressimisekraani, muutes puhastamise kiireks ja lihtsaks. Ja kaasasolev mahlapressimisekraani puhastusvahend vabaneb kiiresti allesjäänud viljalihast.

Vaikne töö: Harjadeta mootor ei tähenda mitte ainult suurt võimsust, vaid ka vaikset töötamist. Nüüd saate mahla teha igal ajal, põhjustamata teistele ruumis viibijatele ebamugavusi.

Tilkumisvaba mahlakork: Eemaldatav nutikas kork mitte ainult ei hoia teie töölauda puhtana, vaid võimaldab teil ka koostisosi segada ja serveerida, kui olete valmis.

Omega MegaMouth mahlapress on kõige mugavam viis, kuidas valmistada tervislikke ja maitsvaid mahlu, pähklivõid, sorbettisid, pähklipiima ja palju muud kiiresti ja lihtsalt.

Garantii 3 aastat osadele / 10 aastat mootor
Trummel 300 ml
Võimsus 240 W
Pöörlemiskiirus 60 r.p.m.
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Mõõdud 446 x 208 x 228 mm
Kaal 6.9 kg
Värv Punane
Tasuta transport Jah