Tere tulemast!

SANA 868 Juicer Black

Võimas 240-vatine mootor, 4 sõela ja turu kõige laiem täitimisava. 

VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Kaubamärk: Sana
558,15 €
Kogus:

SANA 868 LAIA TÄITEAVAGA MAHLAPRESS

Sana 868 on mõeldud kiireks ja lihtsaks mahlapressimiseks ning sellel on kõige laiem täiteava, mis on saadaval mis tahes aeglasel mahlapressil. Suure pöördemomendiga mootori ja tugevdatud mahlatrumli toel võimaldab Sana 868 teil kulutada vähem aega puu- ja köögiviljade lõikamisele. Neli erinevat sõela teevad sellest kõige mitmekülgsema vertikaalse mahlapressi, mida me pakume.

Võimas mootor

Loomulikult ei ole laiast täiteavast kasu, kui mahlapressi ummistavad suured toorainetükid. Seepärast panime Sana 868-sse meie suurima vattide arvuga harjadeta mootori. Sellel on 240 vatiga piisavalt jõudu, et töötada läbi suurte porganditükkide, suurte kõrvitsatükkide ja isegi pähklivõie jaoks vajalike pähklite. Eriti suur presskruvi ja tugevdatud mahlakamber sobivad mootori tugevuse ja vastupidavuse poolest kokku, tagades iga kord ühtlase ja sujuva mahlapressimise.

Järgmise põlvkonna mahlapressimine

Uus mahlakamber on disainitud maksimaalse saagikuse ja lihtsa puhastamise jaoks. Võimas mootor töötab aeglasel kiirusel 50 pööret minutis, mis võimaldab külmpressida igast toorainest kõige rohkem mahla. Lai viljaliha väljalaskeava on ülevalt avatud, et seda oleks lihtne puhastada, ning spetsiaalne puhastushari haakub mahlasõelale, et eemaldada kiiresti kõik viljaliha tükid.

Neli sõela maksimaalse mitmekesisuse saavutamiseks

Enamus vertikaalseid mahlapresse on varustatud vaid ühe või kahe sõelaga. Sana 868 mudelil on neli sõela, mis teeb sellest rohkem kui lihtsalt mahlapressi:

 • Peensõel: Seda kasutatakse enamiku puu- ja köögiviljade suurima mahla tootlikkuse saavutamiseks.  Sajad mikroperforatsioonid roostevabast terasest sõelas tagavad optimaalse surve, et saavutada parim mahlakvaliteet.
 • Jämesõel: Mõned pehmemad puuviljad, nagu ananass, marjad ja pehmed õunad, võivad peensõela ummistada.  Jämesõelal on suuremad augud, mis tagavad väiksema surve ja pehmemate puuviljade sujuvama mahlastamise.
 • Smuutisõel: See muudab mahlapressi madalal kiirusel toimivaks smuuti blenderiks.  Sõel mahlastab produktid ja segab seejärel viljaliha tagasi mahlasse.  Blenderid töötavad kuni 20 000 pööret minutis, süstides õhku ja tekitades vahtu, eraldumist ja toitainete kadu.  Sana 868 töötab vaid 50 pööret minutis, luues kõige toitvama smuuti, mida olete kunagi maitsnud.  
 • Sorbeesõel: Sana 868 muutub selle sõelaga külmutatud magustoidumasinaks.  Kasutades veidi sulanud külmutatud puuvilju, saab valmistada mitmesuguseid külmutatud maiuspalasid.  Valmistage külmutatud virsikutest ühtlast virsiksorbetti.  Töötle marju imemaitsvaks külmutatud jääks.  Või valmistage rikkalik "jäätise" sarnane magustoit, segades külmutatud banaanid marjade, mangode, troopiliste puuviljade ja muuga.

Premium kannud

Me Sanas usume, et tippklassi mahlapressi juurde peaksid kuuluma esmaklassilised mahla- ja viljalihakonteinerid. Sana 868 jätkab seda traditsiooni:

 • Mahlakann: Sana 868 mahlakann on valmistatud vastupidavast karastatud borosilikaatklaasist ja selle mahutavus on ekstra suur, 1500 ml. See sobib ideaalselt suurte koguste mahla valmistamiseks hilisemaks tarbimiseks ja on tervislikum alternatiiv tüüpilisele väikesele plastist mahlakannule.
 • Viljaliha konteiner: Meie suure mahutavusega viljalihajäägi konteiner on valmistatud 100% roostevabast terasest.  Erinevalt plastist mahutitest, mis aja jooksul tuhmuvad ja muutuvad hapraks, näeb meie roostevabast terasest konteiner alati uus välja. Ja kuna see on valmistatud toidukvaliteetsest roostevabast terasest, on see ideaalne neile, kes soovivad kasutada viljaliha jääki näiteks muffinite, leibade ja kreekerite jaoks. 

Peamised omadused:

 • 82mm ekstra lai täiteava - minimaalne toodete lõikamine vajalik
 • Turvaklapiga täiteava - mahlapress on turvaline ja sinna lähevad ainult toorained
 • Võimas 240-vattine mootor töötleb läbi ka kõige raskemini töödeldava tooraine
 • Tugevdatud mahlatrummel, mis on kavandatud kõikide saaduste töötlemiseks
 • Sisseehitatud silikoonist puhastusharjad hoiavad mahlapressimise sõelad puhtana
 • Komplektis 3 puhastusharja ja mahlatrumli võti
 • Peen- ja jämesõelad võimaldavad optimaalselt mahlastada nii kõva kui ka pehmet toorainet
 • Smuutisõel muudab mahlapressi kõige tervislikumate smuutide valmistamiseks madalal kiirusel töötavaks blenderiks
 • Sorbettisõel võimaldab mahlapressil valmistada mitmesuguseid külmutatud desserte.
 • Karastatud klaasist mahlakann mahutab 1500 ml külmpressitud mahla
 • Eriti suur toidukvaliteetsest roostevabast terasest valmistatud viljaliha konteiner

Vaata ka inglisekeelset videot:

https://www.youtube.com/watch?v=atTGPXUTkHI

Garantii 60 kuud osadele / 120 kuud mootorile
Trummel 300 ml
Võimsus 240 W
Pöörlemiskiirus 50 pööret minutis
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Mõõdud 18 x 25 x 46 cm
Kaal 7 kg
Värv Must
Tasuta transport Jah