Tere tulemast!

Sana Natural viljaveski

Tootja kirjeldus

Kaunis ja kvaliteetne Saksamaal naturaalsest pöögipuidust valmistatud teraviljaveski.

Kauni disaini ja täiusliku funktsionaalsuse kombinatsioon, Sana teraviljaveski on midagi, mida te ei taha kappi peita. Massiivsesse pöögipuust korpusesse on paigutatud võimas pöörlevate kivide komplekt, mis jahvatab vilja kiiresti värskeks jahuks. Sana teraviljaveski abil saate valmistada värsket jahu vahetult enne küpsetamist ja olla kindel, et teie jahu on täiesti naturaalne, ilma säilitus- ja lisaaineteta. Te tunnete erinevust juba esimese leiva küpsetamisel.

Lihtne kasutada

Sana teraviljaveskit on erakordselt lihtne kasutada. Lihtsalt lülitage masin sisse ja valage terad suurde 850-grammise mahuga täispuidust mahutisse. Mahutit pöörates reguleeritakse jahu tekstuuri. Saate valmistada kõike alates purustatud teradest ja jämedast jahust kuni eriti peene koogijahuni. Tänu kiirele 100 grammi minutis tootmismahule on teil hetkega olemas vajalik värske jahu. Ja puhastamine on erakordselt lihtne. Lihtsalt keerake mahuti lahti ja pühkige aeg-ajalt kivid puhtaks või laske riisi või nisu läbi veski.

Kauakestvad veskikivid

Sana teraviljaveski kasutab kahte 85 mm veskikivi, mis on valmistatud kõrgtehnoloogilisest keraamilisest ja korundkivist komposiitmaterjalist. Nendel veskikividel on äärmiselt krobeline pind, mis pärast aastatepikkust kasutamist peaaegu üldse ei kulu. Nad jahvatavad jämedad terad kiiresti peeneks jahuks ja on praktiliselt hävimatud.

Kaubamärk: Sana
436,15 €
Kogus:

Kaunis pöögipuust konstruktsioon

Kuna Sana teraviljaveski on mõeldud eluaegseks kasutamiseks, peaks see nägema köögitasapinnal hea välja. Seepärast on Sana teraviljaveski korpus valmistatud keskkonnasõbralikult majandatavatest metsadest pärit pöögipuidust. Massiivpuidust konstruktsioon koos sõrmliitega nurkadega peegeldab selles töödeldavate terade täisväärtuslikku headust.

Võimas ja paindlik

Tänu oma võimsale 360-vattisele mootorile saab Sana teraviljaveski hakkama mis tahes kuiva teraviljaga ja veel rohkemgi, sealhulgas:

Punane ja valge nisu, kaeratangud, riis, spelta, oder, tatar, rukis, hirss, kinoa, mais, läätsed, kuivatatud oad, kuivatatud vürtsid jne.

FUNKTSIOONIDE KOKKUVÕTE:

  • Oskuslikult valmistatud pöögipuidust
  • Lihtne reguleerida jämedast jahust kuni väga peene jahuni
  • Toodab 100 grammi jahu minutis
  • Lihtne ja kiire puhastamine
  • Võimas mootor ja praktiliselt hävimatud veskikivid
  • 12-aastane garantii ja mõeldud eluaegseks kasutamiseks
  • Töötab üllatavalt vaikselt
  • Valmistatud Saksamaal
Garantii 12 aastat
Võimsus 360W
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Reevers Ei
Mõõdud 17 x 17 x 34 cm
Kaal 8 kg
Värv Pöögipuu
Tasuta transport Jah