Tere tulemast!

Versapers Red 5G

Versapers Red 5G on Versapersi uusim mudel, millega tuleb kaasa ennenägematult rikkalik valik lisasid!

NB! Versapers on varustatud ilma harjasteta AC-mootoriga, mis on vaikne ja pikaealine. Paljud poes müügil olevad konkureerivad aeglased mahlapressid on DC-mootoritega, mis on valjemad ja väiksema elueaga. AC-mootor töötab sujuvalt, DC-mootor mängib pööretega, mistõttu see on üsna ebameeldiv ja hakkab häirima pikaajalises kasutuses. AC-mootoriga mahlapressi kaal on vähemalt 5 kg.

Tasuta kaasa eestikeelne mahlaretseptiraamat.

Eesti piires Smartposti teenus tasuta.

VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Versapers Versapers Red 5G jõudis just meie Tallinna lattu!

Versapers Red 5G on uusima generatsiooni aeglane mahlapress. Sellel on värske disain ja kahe teraga presskruvi, tänu millele pressib Versapers 5G erinevatest viljadest rohkem mahla. Samuti on uue disainiga ka puhastamine lihtsam. Lisaks töötab see kiirusega 43 pööret minutis, mis on oluliselt parem enamikust aeglastest mahlapressides (70 rpm rohkem).

Versapers Red 5G aeglasel mahlapressil on võimas ja vaikne mootor. Press on valmistatud tugevast ja vastupidavast materjalist ning on 100% BPA-vaba.

Tasuta kaasa 63 retseptiga mahlaretseptiraamat. 

 

Täiendused võrreldes 4G+ mudeliga:

- Uuendatud parema kasutusmugavusega läbipaistev salv
- Uus mugav ON/OFF lüliti
- Uuendatud trummel
- TASUTA kaasa jäätisesõel
- TASUTA kaasa praktiline tsitrusepress

- TASUTA kaasa kuivatusrest

Versapersi toodetakse Huromi tehases Lõuna-Koreas. Kui Huromi garantii on tavaliselt 1 aasta üldosale ja 5 aastat mootorile, siis Versapers garantii on 2 aastat üldosale ja 10 aastat mootorile.

Õuntest mahla pressimisel tuleks teada, et aeglased mahlapressid pressivad õuntest paksemat mahla kui nö klassikaline õunamahl. See on pressimismeetodi omapära. Mida pehmem õun, seda paksem tuleb mahl. Kodumaistest õuntest, mis on keldris seisnud, tuleb aeglase mahlapressiga pigem püree. Parima tulemuse saab kõvadest ja värsketest õuntest (näiteks nagu sort Granny Smith).

Garantii 10 aastat
Trummel 500 ml
Võimsus 150 W
Pöörlemiskiirus 43 pm
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Reevers Jah
Tasuta transport Jah