Tere tulemast!

Sana Horeca EUJ-909 The Premium Commercial Juicer

Sana Horeca EUJ-909 on esimene spiraaliga töötav kaubanduslik mahlapress. Seda tüüpi mahlapress on kaubanduslikul turul ainulaadne ja sellel on palju eeliseid tsentrifugaalmahlapresside ees, mida tavaliselt kasutatakse mahlabaarides, restoranides ja spordikeskustes.

Säästab raha toodete pealt ja pakub kõrgeima kvaliteediga mahla vaikses keskkonnas.

TOODE ON TELLIMISEL.

Kaubamärk: Sana
1523,98 €
Kogus:

Erinevalt tsentrifuugimahlapressidest, mis võivad ületada 100 detsibelli, on Horeca mahlapressi 60 pööret minutis töötav mahlapress väga vaikne. See on esimene asi, mida märkate, kui selle sisse lülitate. Samuti, kuna spiraalajamiga mahlapressid eraldavad puu- ja köögiviljadest palju rohkem mahla kui tsentrifugaalmudelid, võib Sana Horeca EUJ-909 oluliselt raha säästa, kuna sama mahla saamiseks on vaja vähem toorainet. Kuna see töötab palju madalamal pöörlemissagedusel, on selle toodetud mahl palju kvaliteetsem kui tsentrifuugimahlapressi mahl. Viljaliha on palju vähem, maitse on magusam ja konsistents on palju pehmem, peaaegu ilma vahuta. Ja erinevalt kaubanduslikest tsentrifugaalmudelitest töötleb Sana Horeca tõhusalt selliseid rohelisi nagu spinat ja šveitsi mädarõigas. Kõige tähtsam on see, et madalal kiirusel töötamine välistab praktiliselt oksüdeerumise, mis tähendab, et mahla saab säilitada kuni 24 tundi ning see säilitab oma maitse, välimuse ja toiteväärtuse.

Millest see mahla pressib?

Sana Horeca EUJ-909 on väga mitmekülgne ja suudab mahlaks pressida peaaegu kõiki puuvilju ja köögivilju. Õunad, pirnid, tsitrusviljad, marjad, troopilised puuviljad, juurviljad ja lehtköögiviljad ei ole selle mahlapressi jaoks probleemiks. Nagu iga mahlapressi puhul, annab parima tulemuse kõige värskemate toodete kasutamine.

Selle mahlapressi üks ainulaadne omadus on mahlakork, mis toimib kraanina ja mida saab mahlapressimise ajal sulgeda. See võimaldab teil mahlapressis erinevaid tooteid omavahel segada või isegi lisada muid koostisosi, näiteks piima, jogurtit või alkohoolseid jooke.

Mahlakorgil on veel üks eelis: erinevate puuviljade mahlastamise (või jookide segamise) vahel saate lisada mahlapressi vett ja lasta sellel mõne hetke töötada ning seejärel avada kork, et seda tühjendada. Kuna 909-l on kummist puhastustera, mis puhastab pidevalt sõela, puhastab see mahlapressi kiiresti ja lihtsalt.

Kiire töö ja puhastamine

Mahlabaaride ja restoranide peamine nõue on suutlikkus valmistada kiiresti palju mahla. Hoolimata sellest, et EUJ-909 töötab ainult 60 pööret minutis, toodab ta lühikese ajaga suure mahla koguse. Kuna seadmel on eriti suur söödaava (88 mm), on toodete lõikamine ja ettevalmistamine minimaalne. See suudab isegi väiksemaid õunasorte tervelt mahlaks pressida.

Lisaks sellele, et seda saab mahlade valmistamise vahel kiiresti loputada, on puhastamise vajaduse korral protsess kiire ja lihtne. Seadmest on vaid mõned osad, mis on kergesti eemaldatavad ja mida tuleb vaid jooksva vee all loputada. Ainus osa, mis vajab puhastamist, on mahlapressimisekraan, mida saab kiiresti jooksva vee all puhastada kaasasoleva puhastusharjaga.

Kaasas on teine mahlapressimispea

Sana Horeca EUJ-909 tarnitakse koos kahe komplektse mahlapressipeaga. See võimaldab teil vahetada kahe erineva mahla pressimise vahel ilma igasuguse puhastamiseta. Näiteks võite kasutada ühte mahlapressipead tsitrusviljade jaoks ja teist porgandi/õuna kombinatsiooni jaoks. See suurendab selle mahlapressi mitmekülgsust.

Kõik osad, mis puutuvad mahlaga kokku, on valmistatud BPA-vabadest materjalidest.

Valikulised sõelad suurendavad mitmekülgsust

Kolme valikulise sõelaga (ei kuulu komplekti) saate Sana Horecaga teha veelgi rohkem.

  • Homogeniseeriv sõel purustab koostisosad ilma ekstraheerimiseta kokku, mis sobib ideaalselt näiteks värske maapähklivõi, jäätiste ja sorbettide ning kastmete jaoks.
  • Smuuti sõel ekstraheerib mahla, kuid ei paiska viljaliha välja. See sobib suurepäraselt puuviljasmuutide, näiteks maasikasmuutide ja mandlipiima valmistamiseks.
  • Jämedam sõel on sarnane kaasasoleva peene mahlapressi sõelaga, kuid sellel on suuremad augud, nii et see on kasulik pehmemate või kiudainerikkamate viljade, näiteks ananassi või marjade puhul.

Tootja hinnang
Sana Horeca EUJ-909 mahlapress on tõesti midagi unikaalset kaubanduslikul mahlapresside turul, kus seni on domineerinud tsentrifugaalmahlapressid. Meie jaoks paistab silma selle masina mitmekülgsus, sest see saab hakkama paljude asjadega, millega tsentrifugaalseadmed ei saa, ning suudab teha ka segamahlu. Teine suur pluss on selge erinevus toodetud mahla kvaliteedis, samuti suurem mahla kogus. Meile meeldib ka vaikne töö, asjaolu, et mootor võib töötada pidevalt kuni 24 tundi, ja lihtne puhastamine. Teise mahlapressipea lisamine suurendab tõesti selle mahlapressi mitmekülgsust kaubanduslikes keskkondades, võimaldades kiiresti ja lihtsalt mahlaretseptide vahetamist ilma puhastamiseta. Samuti, kui tsentrifuugimahlapressid teevad vahutavat mahla, mis tuleb kohe ära tarbida, siis EUJ-909 teeb selget mahla, mida saab säilitada kuni 24 tundi. Üldiselt arvame, et Sana uus kommertslik mahlapress on mängumuutja suure mahuga kasutajatele, nagu mahlabaarid ja restoranid, kes varem pidid leppima valjude masinatega, mis valmistasid ebakvaliteetset mahla.

Garantii 1 aasta kommertslikul kasutusel / 2 aastat kodusel kasutusel
Võimsus 200 V
Pöörlemiskiirus 60 pööret minutis
BPA-vaba Jah
Reevers Jah
Mõõdud 175 x 230 x 515 mm
Kaal 9,1 kg
Värv metall-hall
Tasuta transport Jah