Tere tulemast!

Sana Supreme Juicer 727 Black

Tootja kirjeldus

Tootja kirjeldus
Sana 727 Supreme'i arendamisel ei ole säästetud kulusid. Meie eesmärk oli lihtne: luua maailma parim mahlapress. Me arvame, et see on meil õnnestunud. Red Dot žürii oli sellega nõus, andes Sana 727 Supreme'ile 2021. aasta Red Dot auhinna silmapaistva tootedisaini eest.

Sana 727 komplekti kuulub:

 • peen sõel selgema mahla saamiseks
 • jäme sõel viljalihamahla ja pehmemate puuviljade jaoks
 • toiduainete töötlemise homogeniseerimissõel
 • klaasist mahlakoguja
 • roostevabast terasest viljaliha koguja
 • lukustuv mahlakork
 • kasutusjuhend (inglise keeles)

Mis teeb Sana mahlapressi eriliseks?

Selle mahlapressi kõik aspektid on tippkvaliteetsed. Mahlapressi juures kasutatud materjalid on oma klassi parimad. Üleüldine kvaliteet on suurepärane - kõik on mahlapressi osad on toodetud väga peenete ja täpsete tolerantside järgi. Juba esimsele silmapilgul on ilmne, et see on äärmiselt tugev ja hästi ehitatud.

Kaubamärk: Sana
608,99 €
710,65 €

Iga mahlapressi südameks on mootor ja me soovisime uue Sana 727 jaoks parimat võimalikku mootorit. Seega patenteerisime uue harjadeta alalisvoolumootori disaini. Selle mootori valmistamine on palju kallim kui mis tahes muu mahlapressi mootor, kuid meie arvates on see seda väärt.

Selle mootori eelised tavaliste mootorite ees on muu hulgas kergem kaal, vastupidavus, pikk tööaeg, väike energiatarve, vaikne töö ja täpselt reguleeritav kiirus.

See täiustatud mootor võimaldab ka nonstop töötamist, erinevalt enamikust mahlapressidest, mis suudavad töötada ainult 15-30 minutit. Sellel on ka automaatne tagasipööramisfunktsioon: kui tooraine jääb kinni, siis mootor tagurdab automaatselt kaks sekundit, et ummistus kõrvaldada, ja seejärel jätkab tööd. Et muuta mahlapressi kompaktsemaks, paigutasime mootori vertikaalselt, kasutades vastupidavat hammasratta süsteemi, mis võimaldab vertikaalsel kujul horisontaalset tööd.

Täiustatud mootor võimaldas meil kasutusele võtta Sana 727 Supreme'i ehk kõige revolutsioonilisema omaduse: muutuva kiiruse reguleerimise. Enamik aeglastest mahlapressidest töötab vahemikus 43 kuni 110 pööret minutis. Sana 727 pakub nelja kiiruse seadistust: 40, 65, 90 ja 120 pööret minutis. Madalamad kiirused võimaldavad õrnemat ja täpsemat mahlapressimist, minimeerides vahtu ja oksüdeerumist, ning on eriti head pehmete või kiuliste toodete puhul. Kõrgemad kiirused sobivad hästi madala kiudainesisaldusega ja suure vedelikusisaldusega toodete, näiteks tsitrusviljade jaoks. Kõrge kiirus on ka suur ajasäästja õli ekstraheerimisel, kui kasutate lisavarustusena saadavat õliekstraktoriga varustatud lisatarvikut.

Sana 727 Supreme astub järgmise sammu edasi uue mahlasüsteemi abil:

 • Keermestik on valmistatud laiemate ribadega, mis võimaldab tootest suuremaid "hammustusi" võtta ja muudab mahlade valmistamise kiiremaks.
 • Pöörlev roostevabast terasest tera viljaliha väljalaskeava juures annab väljuvale viljalihale veel ühe viimase pressi, lõigates seda ja suurendades kergelt rõhku mahlakambris. Tulemuseks on suurim saagikus, mida me oleme saavutanud ühegi horisontaalse mahlapressi puhul.

Mahlatrumli kinnitamine mootori alusele on tehtud lihtsaks. Selle asemel, et kasutada klambersüsteemi või lukustuskrae kinnitamiseks mahlapressi trumli kinnitamiseks, tuleb see lihtsalt kinnitada ja vasakule pöörata. See sobitub automaatselt ja kindlalt paika. Ka eemaldamine on lihtne. Vajutage lihtsalt lukustuse avamise nuppu ja keerake paremale.

Samuti tõime meie vertikaalsetest mahlapressidest esmakordselt horisontaalsele mahlapressile uue funktsiooni: lukustuv mahlakork. See võimaldab mahlatrummi pärast mahlapressimist valamu juurde viia, ilma et mahl laualauale tilkuks. Samuti võimaldab see valamus oleva kambri kiiremaks puhastamiseks veega täita.

Söödaava puhul võtsime meie vertikaalsete mahlapresside parimad ideed ja kohandasime need Sana Supreme'i jaoks. Tulemuseks on topeltfunktsiooniga söödaava, millel on tavaline avaus ja sügav kauss, et lihtsustada väiksemate toorainetükkide või lehtköögiviljade sisestamist. Samuti on kaasas tolmukate, et hoida mahlapress puhtana, kui seda ei kasutata.

Sana 727 Supreme sisaldab kolme sõela:

 • Peen mahlapressi sõel annab suurima mahlakoguse.
 • Jämedamal mahlapressi sõelal on väiksem surve, mis võimaldab mahlaks pressida pehmemaid puuvilju.
 • Ja homogeniseerimissõel võimaldab valmistada pähklivõid ja piima, samuti sorbetti, imikutoitu ja muud.

Mahlasõelad on roostevabast terasest, roostevabast terasest tiibade sisestusega, et tagada kõige puhtam ja hügieenilisem mahl.

Tahtsime Sana 727 Supreme'i jaoks ainult parimat, seega tegime koostööd Böömimaa vanima klaasitehasega, et disainida kristallklaas, mis sobiks ideaalselt mahlapressi alla. Iga klaas valmistatakse käsitsi Böömimaa mägedes Novosad ja Son klaasitehases. See 500 ml mahutavusega ja Sana Supreme'i logoga söövitatud raske Böömi kristallklaas on ise mälestuseks. Kaasasime ka eritellimusena kujundatud roostevabast terasest tselluloosipüüdja. Selle ülespoole suunatud nurk täiendab ideaalselt mahlapressi disaini ja suur maht tähendab, et selle tühjendamine võtab vähem aega. Toiduks kasutatav roostevaba teras on ideaalne neile, kes soovivad kasutada oma mahlast alles jäänud massi muffinite, kreekerite ja suppide valmistamiseks.

 

Kasutusjärgne hinnang


Sana ei ole selle mahlapressi loomisel kulusid kokku hoidnud ja seda on näha. Kõik, alates juhtnupu ergonoomikast kuni vaikse mootorini ja Böömi kristallist mahlaklaasini, näitab kvaliteeti. Kuid nad tõid ka palju uuendusi horisontaalsete mahlapresside turule, eriti muutuva kiiruse ja uue mahlapressimise süsteemi.

Aga kuidas see mahlapress toimib? Tegelikult väga hästi. Meie selleri testis, kus kasutasime peensõela, vastas see meie parimate vertikaalsete mahlapresside saagikusele või ületas seda. See on tõesti üllatav, sest seni ei ole meil kunagi olnud horisontaalset mahlapressi, mis jõuaks vertikaalse mahlapressi saagikuse lähedale. Horisontaalsed mahlapressid on tuntud oma paindlikkuse ja lihtsa puhastamise poolest, samas kui vertikaalsed on tuntud oma suure saagikuse poolest. Sana 727 annab selles osas tõesti mõlemast maailmast parima.

Olime uudishimulikud, kas muutuva kiiruse reguleerimine annab mingeid eeliseid. Me nägime, et madalamatel kiirustel on saagikus veidi suurem, kuid see ei olnud märkimisväärne. Pärast seda, kui me olime 727 masinat paar päeva igapäevaselt kasutanud ja siis tagasi tavalise mahlapressi juurde pöördunud, leidsime, et meil on puudu muutuva kiiruse funktsioonist. Me kasutasime seda peamiselt kiirustel 3 ja 4 (90 ja 120 p/min). Suurem kiirus muutis mahlapressimist mõne toorainega tõesti oluliselt kiiremaks. Kui mahla hakkas üles peksma, vähendasime lihtsalt kiirust. Samuti leidsime, et esimese kiiruse kasutamisel, saame praktiliselt kõrvaldada vahu tekkimise. See on küllaltki aeglane, kuid õrn pressimine tegi väga selge mahla.

Me ei olnud kunagi näinud automaatset tagasipööramisandurit väljaspool Angel'i mahlapressi. See on andur, mis kaitseb mootorit juhul, kui mahlapress on ülekoormatud. See lülitus mahlapressimise ajal harva sisse, kuid tegi seda mõnikord pähklivõiga ja ka lisavarustusena saadava õliekstraktoriga. Õliekstraktoril kulub umbes 30 sekundit, et hõõrdumine tekitaks piisavalt kuumust, et õli tõhusalt ekstraheerida, ja linaõli valmistamisel lülitus andur alguses paar korda sisse. Aga kui see käima läks, saime seda maksimaalsel kiirusel jätkata. See oli muljetavaldav, et tavapärase tilkumise asemel tuli välja õlivool.

Mõnikord sattus maksimaalkiirusel töötades osa viljalihast mahla väljalaskeava juurde, kuid kaasasolev roostevabast terasest sõel, mis sobib mahlaklaasi peale, filtreeris selle välja. Madalamatel kiirustel ei olnud see probleemiks ja sõltus mahlastatavast toorainest.

Meile meeldis väga ühe puudutusega eemaldamine. Kuigi teistes horisontaalmasinates kasutatav krae süsteem on hea, on 727 süsteem veidi kiirem. Mahlakraan üllatas meid, sest seda ei taha mahla valmistamise ajal kinni hoida. Ja tegelikult on see geniaalne lisa, et vältida tilkumist, kui seda valamu juurde kannate. Samuti on kasulik hoida seda suletuna, kui puhastate trumlit, et see saaks veega täidetud. Kahepoolne söötmistoru on mugav lehtköögiviljade puhul, nagu vertikaalses Sana 828-s. Söötmistoru sisemust on veidi keerulisem puhastada, kui te valmistate midagi sellist nagu pähklivõi. Sellisel juhul soovitame kasutada pikka harja. Mahlade puhul ei ole see probleemiks, kuna täidate trumli lihtsalt veega.

Mahlaklaas ja tselluloosikonteiner jätkavad Sana traditsiooni, mis hõlmab kõrge kvaliteediga lisatarvikuid. Böömi kristallklaas on muljetavaldavalt raske ja 500 ml maht on piisav koduseks kasutamiseks. Lisavarustusena on saadaval 1-liitrine plastmassist mahlamahuti. Roostevabast terasest mahlamahuti on väga suur ja näeb mahlapressi kõrval hea välja.

Kokkuvõttes arvame, et 727 vastab oma "Supreme" nimele. See on tõenäoliselt parim mahlapress, mida me oleme kunagi testinud. See on kallis, kuigi selle hind on sarnane teiste tippklassi ühekordse puuriga mahlapresside hindadega. Tänu saagikusele, kasutusmugavusele, paindlikkusele ja üldisele tippkvaliteedile soovitame seda soojalt.

Garantii 5 aastat
Võimsus 150 V
Pöörlemiskiirus 40-120 pööret minutis
BPA-vaba Jah
Mootor AC sünkroonmootor
Reevers Jah
Mõõdud 198 x 379 x 390 mm
Kaal 5 kg
Värv Must
Tasuta transport Jah