Tere tulemast!

Vacublend Titanium (LÄBIMÜÜDUD)

Tõsta oma smuuti tase kõrgemale

Vacublend - täiuslik tasakaal aeglase mahlapressi ja traditsioonilise blenderi vahel. Kui soovite säilitada mahlas kõiki kiudained, kuid ei soovi oksüdeerunud mahla, siis Vacublend on seade, mis võimaldab just seda tasakaalu.

Oksüdeerumine on eksponentsiaalne protsess, seetõttu alles jääv 20% hapnikku ei mõjuta praktiliselt üldse Sinu mahla kvaliteeti. Tulemuseks on aromaatne, värviline ja mullivaba smuuti, mida saab paremini säilitada ja on meeldivam juua.

 

  • Revolutsiooniline vaakumtehnoloogia
  • Minimiseerib oksüdeerumise
  • Tunduvalt vähem vahtu (peaaegu mullivaba)
  • Optimaalne värvide säilimine ja maksimaalne maitse

 

MÜÜME LAO TÜHJAKS!! VÕIMALIK OSTA KA JÄRELMAKSUGA!

Kaubamärk: Versapers
202,31 €
303,98 €

Näe ja maitse erinevusi

Võite ju mõelda, et mida see natuke õhku ikka teeb, kuid kui vaatate tulemust 1 minut pärast peale blenderdamist, siis võite näha selgeid erinevusi. Need erinevused ainult suurenevad kui vaatate uuesti 10 minuti pärast. Tavalise blenderiga toimub kihistumine väga kiiresti, peal olev vaht läheb pruuniks ja paksuks nagu puding. Samal ajal maitse tasandub ja sellest kaob särtsakus. Vacublendi smuuti säilitab ilusa värvi, harmoonilise konsistentsi ja küllusliku maitse.

Mahla revolutsioon 2.0   

Vaakumblenderdamine kõlab nagu kosmoseteadus, kuid see pole üldse nii keeruline. Võtate blenderi kannust ära 80% õhku ühe nupuvajutusega ja kogu protsess võtab ainult 2 minutit ning Teie supersmuuti on valmis. Tundub lihtne? Võtame sammu tagasi. Tavaline blender tõmbab läbi toormaterjali palju õhku, mis kiirendab oluliselt oksüdeerimist. 80% vähem õhku kannus aitab suurel määral vähendada toormaterjali oksüdeerumist, mistõttu smuutid näevad välja erksad, värsked ja maitsevad paremini. Vacublend blender moodustab hea tandemi koos aeglase mahlapressiga, mida Te juba tõenäoliselt omate. Ideaalne kombinatsioon, sest tihtipeale on vaja smuutile lisada värskelt pressitud mahla. Kui Te ei oma veel aeglast mahlapressi ja soovite soetada korraga nii blenderi kui ka mahlapressi, siis küsige meilt kombo eripakkumist.

Turvaline

Vacublend ei käivitu juhul kui kannu kattev turvakaar pole suletud ning mootor seiskub kohe kui turvakaar avada. See teadmine annab teile ja teie perele täieliku südamerahu. Lisaks sellele saab blenderi tera lihtsa liigutusega kannu küljest eemaldada, mis teeb kannu puhastamise lihtsaks ja turvaliseks.

Vastavalt CONSUMERREPORTS.ORG'ile "suur osa blenderi põhjustatud vigastustest puudutab lõikehaavu sõrmedel kui inimesed puutuvad kokku blenderi lõiketeradega blenderi töötamise ajal või puhastamise käigus. Erinevalt köögikombainidest, enamus blenderitel pole turvalukku, mistõttu on võimalik masinat käivitada samal ajal kui käsi on blenderi kannus. Kuigi väikesed lapsed ja vanurid saavad mõnikord viga, siis kõige rohkem vigastusi juhtub 24 - 44 aastaste vanusegrupis."

Särav  

Vacublend mitte ainult ei loo täiuslikult tervislike smuutisid, vaid pakub palju enamat. Ainult 3.4 kg, voolujooneline disain ja trendikas välimus - Vacublendil särab Teie köögis nii hõbedases, titaan kui ka punases toonis!

Mida saab Vacublendiga valmistada?

  • Esimese klassi mullivaba smuutisid 
  • Suppe ja vürtsikaid kastmeid
  • Jogurtijooke ja magustoite 
  • Sorbetti
  • Pähklipiima

Videod

Soovite näha Vacublendi töötamas? Vaadake videosid www.vacublend.nl (hetkel hollandi keeles)

Lisaks saate TASUTA mobiilse vaakumanuma, millega saab vaakumis säilitada oma smuutit või värskelt pressitud mahla!

Garantii 2 aastat
BPA-vaba Jah
Mootor DC mootor
Pinge 960W
Värv Hõbe
Tasuta transport Jah